Haus Mit Kostenlosen Oeffentlichen Parkplaetzen

  • Wi-Fi
  • Gyors be- és kijelentkezés
  • Játszótér
  • Háziállat nem engedélyezett

Az 1 hálószobás Haus Mit Kostenlosen Oeffentlichen Parkplaetzen Köln akár 2 vendég befogadására alkalmas, kényelmes elhelyezkedést nyújt, emellett körülbelül 3 km-re található az olyan vallási helyektől, mint a Brauweiler Abbey.

A Köln városi szállás vendégei a teakonyhában elkészíthetik saját ételeiket. A Haus Mit Kostenlosen Oeffentlichen Parkplaetzen gyalog hozzávetőlegesen 5 percre található Melita török fogásokat szolgál fel.

A Melaten-Friedhof 7 km-re, a RheinEnergie stadion pedig 4 km-re fekszik a szálláshelytől. A vendégek továbbá az Indianapolis-Strasse buszállomást belátható közelségre találják a Köln városi szállástól.

Több lehetőséget szeretne?
Check Top hotels near Haus Mit Kostenlosen Oeffentlichen Parkplaetzen Köln
Haus Mit Garten Und Privater Garage
Csak mobilra érvényes ár

Haus Mit Garten Und Privater Garage

9.0
Rendkívüli 20 értékelés
0 m az ingatlantól
USD 753 USD 678
éjszakánként
Modernes Haus Nahe Koeln Zentrum- 10 Min
Csak mobilra érvényes ár

Modernes Haus Nahe Koeln Zentrum- 10 Min

9.3
Rendkívüli 3 értékelés
1.9 km az ingatlantól
Haus In Ossendorf Koeln
Csak mobilra érvényes ár

Haus In Ossendorf Koeln

10
Nagyszerű 2 értékelés
5.4 km az ingatlantól
USD 431 USD 388
éjszakánként

    Szolgáltatások

    Internet

    • Wi-Fi

    Parkolási lehetőségek

    • Parkoló

    Szolgáltatások

    • VIP be-/kijelentkezés
    • Gyors be- és kijelentkezés

    Gyerekeknek

    • Táblajátékok
    • Játszótér

    A szobákban

    • Fűtés

    Általános szolgáltatások

    • Nemdohányzó
    • Füstérzékelők
    • Elektromos jármű töltőállomás
    • Tűzoltó készülékek

    Háziállatok

    • Háziállat nem engedélyezett !

    Fontos információ

    Bejelentkezés: 15:00-23:00 között
    Kijelentkezés: 11:00 óráig
    Gyakran Ismételt Kérdések
    • Van konyha a Haus Mit Kostenlosen Oeffentlichen Parkplaetzen területén?
      Igen, a Haus Mit Kostenlosen Oeffentlichen Parkplaetzen teljesen felszerelt konyhát biztosít.
    • Melyik vendégtípus számára a legideálisabb a Haus Mit Kostenlosen Oeffentlichen Parkplaetzen?
      Minden vendéget szívesen látnak, de a Haus Mit Kostenlosen Oeffentlichen Parkplaetzen főként a gyerekkel érkező vendégek körében népszerű.

    Elhelyezkedés

    Map

    Közeli látnivalók

    Közeli éttermek

    Fotógaléria

    Értékelések

    Még nincsenek hozzászólások :(

    Ha ebben a hotelben szállt meg, kérjük ossza meg velünk tapasztalatait

    Írja meg saját értékelését!

    Írja meg saját értékelését!

    Mikor utazott?

    Értékelése

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Nagyon rossz
    Kitűnő

    Az Ön adatai

    Hol lakik?
    Köszönöm! Köszönjük, hogy időt szánt tapasztalatainak megosztására. Az Ön véleménye hamarosan nyilvánosság elé kerül.
    Irány a hozzászólások
    Az értékelés nem lett elküldve.

    Kapcsolat

    Ha több mint 4 szobára van szüksége, kérjük igényeljen csoportos foglalást.
    Az Ön adatai
    Tárgy
    Üzenet
    Haus Mit Kostenlosen Oeffentlichen Parkplaetzen Köln

    Mutassa a térképen:

    Látnivalók
    Ajánlott éttermek
    Tömegközlekedés
    Köszönjük a visszajelzést
    Köszönjük, hogy feliratkozott
    Bezár